41-506 Chorzów
ul. Armii Krajowej 9A pok. 114,115

   zobacz jak do nas dojechać
     Na rynku istniejemy od 1994 roku, posiadamy duże doświadczenie w dziedzinie usług księgowych , spraw kadrowo-płacowych podatkach od spadków i darowizn jak również w doradztwie podatkowym. Od roku 2000 nasz doradca podatkowy Wiesław Łęcki posiada wpis na listę Doradców Podatkowych nr 9435.

     Usługi nasze zgodnie z wymogami Ustawy o Doradztwie Podatkowym są objęte obowiązkowym ubezpieczeniem OC. Skupiamy się głównie na obsłudze księgowej, jak i prawno-podatkowej podmiotów gospodarczych o szerokim wachlarzu działalności gospodarczej. Obok wyżej wymienionej działalności zajmujemy się także sprawami kadrowo-płacowymi oraz sporządzaniem na rzecz osób fizycznych nieprowadzących działalności gospodarczej zeznań podatkowych (także zagranicznych!). Klientom proponujemy również reprezentację przed organami administracji skarbowej, jak również przed Zakładem Ubezpieczeń Społecznych.

     Do dyspozycji naszych klientów jest współpracująca z nami firma BHP jak również Kancelaria Adwokacka.

     Obecnie obsługujemy ponad 90 firm z całego kraju.

     Są to tylko niektóre propozycje współpracy. Pełną ofertę świadczonych przez nasze biuro usług mogą Państwo znaleźć w zakładce z ofertą.

Specjalnie z myślą o naszych klientach przygotowaliśmy dział w całości poświęcony bieżącym informacjom podatkowym.

więcej tutaj...